مطالب سایت

روشن کردن دستگاه پکیج دیواری به زبان بسیار ساده

روشن کردن پکیج دیواری

قبل از اینکه به توضیح روشن کردن پکیج دیواری بپردازیم باید به نکات زیر دقت کنیم:

اولین نکته اینکه دستگاه پکیج باید دارای دودکش مناسب باشد که به درستی نصب شده باشد. دودکش یکی از مهم ترین قسمت های پکیج است که ایمنی دستگاه مستقیما با آن در ارتباط است

دومین نکته طریقه پر کردن آب دستگاه است که حتما حتما باید قبل از اینکه دستگاه را روشن کنیم بایستی از پر آب بودن پکیج اطمینان حاصل کنیم وگرنه به پکیج آسیب های جدی می رسد

برای آب کردن پکیج، شیر پرکن را باز می کنیم و منتظر میشیم که فشار دستگاه به یک بار برسد و بعد شیر رو می بندیم. فشار ایده آل پکیج بین 1 تا 1.5 بار است که همیشه بایستی فشار را در همین حد نگاه داشت.

روشن کردن پکیج دیواری گازی بوتان یا ایران رادیاتور

حال میخواهیم طریقه روشن کردن پکیج را آموزش دهیم

برای روشن کردن پکیج بوتان اول برق دستگاه را وصل میکنیم یعنی دو شاخه رو به برق وصل می کنیم و بعد گاز ورودی به دستگاه را شیرش را باز میکنیم تا گاز وارد دستگاه پکیج شود. بعد اگر در تابستان باشیم، دستگاه رو در حالت تابستانی و اگر تو زمستون باشیم دستگاه رو تو حالت زمستانه قرار می دهیم. منظور از تابستانه یا زمستانه بودن دستگاه، همان  تامین آب گرمایش سیرکوله رادیاتورهاست. حالا می توانید دمای آب خروجی مورد نیاز رو تنظیم کنید. دقت داشته باشید که هم دمای آب مصرفی رو میشود تنظیم کرد و هم دمای آب شوفاژها رو.

روال برای پکیج ایران رادیاتور نیز به همین شیوه است.

بیشتر بخوانید :  مبدل پکیج دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟

حال اگر بخواهیم پکیج را خاموش کنیم باید چیکار کنیم؟

خاموش کردن دستگاه بسیار ساده تر از روشن کردن پکیج دیواری است. ابتدا کلید خاموش روی دستگاه را فشار می دهیم. بعد دستگاه را از برق میکشیم و در آخر شیر گاز ورودی به دستگاه رو می بندیم.

لطفا امتیاز دهید...
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “روشن کردن دستگاه پکیج دیواری به زبان بسیار ساده

 1. پکیج دیواری گفت:

  عالییییییییییییییییی

 2. سایت ویدائو گفت:

  عالییییییییییییییییی

 3. روش های بارداری دوقلو گفت:

  عالییییییییییییییییی

 4. یوپی اس گفت:

  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.