قیمت های پکیج بوتان بر چه مبنایی هستند

قیمت پکیج بوتان جزو قیمت های تعیین شده از سوی کارخانه سازنده می باشد و شما می توانید با خیال راحت فرآیند خرید خود را بدون نگرانی از قیمت ها از نمایندگی (مرکز فروش) بوتان انجام دهید.
برخی از محصولات درون سایت به خصوص قیمت پکیج بوتان در برخی موارد، با تخفیف ویژه قیمت گذاری شده اند که از قیمت فروش تعیین شده اصلی توسط کارخانه پایین تر می باشد.
این تخفیف های ویژه جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی گذاشته شده است.
با بررسی صفحات مختلف سایت شما عزیزان می توانید انواع مختلف محصولات پرفروش شرکت بوتان را بررسی و با یکدیگر مقایسه نمایید و به تفاوت محصولات با هم پی ببرید.
همچنین می توانید قیمت های هر یک از محصولات که توسط شرکت بوتان تعیین شده است را نیز مشاهده نمایید و با یکدیگر مقایسه کنید.
در انجام هر یک از این عملیات مقایسه و بررسی و خرید، اگر به هر دلیل نیاز به مشورت با کارشناسان ما داشتید، می توانید با شماره تلفن های ارائه شده در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب محصول مناسب شما را یاری دهند.
در صورت انتخاب محصول، شما می توانید به صورت تلفنی یا با ثبت از طریق سایت، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید تا همکاران ما محصول مورد نظر شما را درب منزل به شما تحویل دهند و پس از تحویل محصول، هزینه آن را پرداخت نمایید.
طریقه اصلی پرداخت ما از نوع پرداخت در محل می باشد یعنی شما محصول خود را درب منزل تحویل می گیرید و پس از آن، هزینه آن را پرداخت می نمایید.
نصاب های تایید شده از شرکت بوتان، عملیات نصب پکیج را برای شما انجام می دهند و بابت نصب پکیج و یا ایاب ذهاب هیچ هزینه جداگانه ای از شما دریافت نمی شود.
برای تمامی مدل های پکیج بوتان، برگه گارانتی مهر شده توسط نمایندگی شرکت بوتان خدمت شما ارائه می شود و فاکتور رسمی به شما عزیزان ارائه می گردد.
لطفا پس از خرید، فاکتور خرید و برگه گارانتی مهر شده توسط نصاب مجاز شرکت را نزد خود نگاه دارید.