قیمت های پکیج ایران رادیاتور چطور انتخاب شده اند

تمامی قیمت هایی که برای پکیج ایران رادیاتور درون سایت مشاهده می نمایید، قیمت های مصوب شرکت ایران رادیاتور بوده و همشهریان گرامی می توانند با خیالی آسوده از قیمت ها، خرید خود را از نمایندگی (مرکز فروش) ایران رادیاتور به انجام رسانند.
در برخی موارد، قیمت برخی از پکیج های ایران رادیاتور شامل تخفیف شده اند و از قیمت تعیین شده اصلی توسط شرکت نیز ارزان تر ارائه می شوند.
با مشاهده صفحات سایت، ویژگی ها و قیمت های هر یک از محصولات ایران رادیاتور را خواهید دید و می توانید با مقایسه ویژگی هر یک از محصولات و قیمت های آنها، انتخاب خود را انجام دهید.
اگر در هر یک از فرآیندهای مشاهده، انتخاب و خرید به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید، می توانید با شماره های ارائه شده تماس حاصل نمایید تا همکاران ما شما را در انتخابتان یاری دهند.
در صورت انتخاب محصول، می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را تلفنی ثبت نمایید و یا از طریق ثبت سفارش در سایت اقدام نمایید.
پس از ثبت سفارش، همکاران ما محصول شما را درب منزل به شما تحویل می دهند و پس از تحویل، هزینه آن را دریافت می نمایند فلذا شما می توانید با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایید.
گفتنی است هیچ گونه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب و نصب پکیج ایران رادیاتور از همشهریان گرامی دریافت نمی گردد و تنها هزینه خرید دودکش، رسوب گیر، فیلتر، شلنگ و اتصالات و … در صورت نیاز با مشتریان گرامی می باشد.
برای تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور، گارانتی اصلی ممهور شده شرکت ایران رادیاتور تقدیمتان می گردد و فاکتور رسمی برای هر یک از مشتریان صادر می شود و شما می بایست فاکتور خرید و برگه گارانتی را برای دریافت خدمات آتی نزد خود نگاه دارید.