حوله خشک کن بوتان

در اینجا مدل های مختلف حوله خشک کن های بوتان به نمایش گذاشته شده است. مدل های متنوع آن برای متراژهای مختلف حمام یا سرویس بهداشتی شما قابل استفاده است. در واقع حوله خشک کن وسیله ای شبیه به رادیاتور است که داخل حمام یا سرویس بهداشتی نصب می گردد و برای خشک کردن حوله و لباس و … و هم¬چنین گرم کردن حمام و سرویس استفاده می شود.
حوله خشک کن های این شرکت در سه مدل 10 لول، 14 لول و 19 لول تولید می گردد که شما می توانید بسته به متراژ حمام خود، یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید.
حوله خشک کن ها بر روی دیوار نصب می شوند و فضای کمی اشغال می کنند و باعث زیبایی حمام شما نیز می¬شود. این حوله خشک کن ها می توانند با سیستم پکیج، موتورخانه مرکزی، بویلر چگالشی و سیستم های خورشیدی نیز کار کنند.
بزرگترین تفاوت مدل های مختلف حوله خشک کن های بوتان، تعداد لول آن است که بسته به متراژ حمام یا سرویس بهداشتی باید حوله خشک کن مناسب انتخاب گردد. هم چنین ویژگی انواع مختلف حوله خشک کن بوتان را می توانید درون سایت مشاهده کنید و یا در صورت تمایل از مشاوره تلفنی کارشناسان ما بهره مند شوید.
قیمت حوله خشک کن بوتان، از طرف شرکت بوتان تعیین شده است و ما موظف به فروش با قیمت های مصوب هستیم. شما می توانید در صورت انتخاب هر یک از محصولات، با تماس با همکاران ما در مجموعه مرکز فروش، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید تا محصول مورد نظرتان برای شما ارسال گردد.
در صورت تمایل می توانید به صورت اینترنتی نیز سفارش خود را درون سایت ثبت نمایید و محصول مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید. در محدوده شهر تهران، هزینه ای بابت حمل و نقل دریافت نمی شود و تنها هزینه محصول و هزینه نصب و هزینه لوازم مورد نیاز جهت حوله خشک کن ها دریافت می گردد.

خدمات ما به خریداران حوله خشک کن بوتان:

1. ارائه فاکتور رسمی شرکت بوتان به مشتریان گرامی
2. ضمانت اصالت کالا
3. پرداخت هزینه حوله خشک کن ها درب منزل و پس از تحویل به شما
4. حمل و نقل رایگان در محدوده شهر تهران
5. هزینه نصب و لوازم جانبی جهت نصب حوله خشک کن بر عهده مشتریان گرامی است